Galvenā Lapa » Ieraksti » “Vestvuda sajūsmā par pašmāju Woolings apaviem” raksta stylepages.lv

“Vestvuda sajūsmā par pašmāju Woolings apaviem” raksta stylepages.lv

Leģendārā dizainere Vivjena Vestvuda saņēma dāvanā siltus apavus no Latvijas zīmola Woolings un tā radītājas Marijas Vlasovas. “Panka vecmāmiņa” vēstulē nosūtījusi Vlasovai pateicības vārdus, vēsta mixnews.lv.

th_4740f705Untitled5
Dizaineres Marijas Vlasovas kolekcijas bija iespējams vērot Rīgas modes nedēļās, taču dizainere vēloties attīstību, pirms 3 gadiem izveidojusi zīmolu Woolings, kas nodarbojas ar apavu izgatavošanu no speciāli apstrādā austrāliešu filca.

“Sākumā es gribēju radīt apavus sev – siltus, vieglus, nespīdošus un nesamirkstošus. Vēlāk tie iepatikās draugiem un paziņām. Tā arī radās zīmols,” viņa stāsta mixnews.lv. Vēl viena Woolings īpatnība – iespēja radoši izpausties un pašam izdomāt apavu dizainu.

Pirms kāda laika Marija nosūtīja dāvanā savai iemīļotajai Vestvudai apavu pāri. Taču to sūtot, viņa pat necerēja uz atbildi – vienkārši gribējies iepriecināt dizaineri. Taču Vestvuda parādā nepalika un viņas asistente nosūtija atbildes vēstuli.

“Jauki apavi, kas izskatās tradicionāli etniski un bez šaubām ir ļoti ekoloģiski,” teikts vēstulē. “Zābaciņi ir patiešām ļoti silti, domāju, ka tā ir burvīga izvēle arī bērniem. Dārgā Marija, Vivjena lūdza pateikties jums vēlreiz. Viņa valkā savus Woolings katru dienu, sakot, ka tie ir ļoti silti un tos iespējams kombinēt ar jebkuru apģērbu. Domāju, ka šiem apaviem diez vai ir trūkumi”.

Labāku starptautisku reklāmu pašmāju zīmolam grūti iedomāties. Ceram, ka līdz ar to apavu pārdošanas apjomi turpinās augt!

Raksta stylepages.lv

Atstāj atbildi

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s